Obchodně-technický/á referent/ka - obchodní referenti, Velvary

Obchod a cestovní ruch / Obchodně-technický/á referent/ka - obchodní referenti

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s.

Místo pracoviště Sídliště 420, Velvary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně-technický/á referent/ka - obchodní referenti (Sídliště 420, Velvary)

Požadujeme:
- VŠ/SŠ stavebního zaměření
- Orientace v technických výkresech - stavební a projektová dokumentace
- Znalost MS Office
- Znalost AutoCAD výhodou
- Anglický jazyk výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Dobré komunikační schopnosti, samostatnost a aktivní přístup k práci

Náplň práce:
- Zpracování rozpočtů dle projektové dokumentace
- Zajišťování technické podpory obchodního týmu
- Aktivní účast na řízení projektů
- Komunikace s dodavateli, architekty, projektanty, majiteli objektů
- Práce ve Velvarech

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 45 000 Kč
- 5 týdnů dovolené a 13. plat
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Náborový příspěvek
- Dotované závodní stravování
- Vzdělávací a jazykové kurzy
- Příspěvek na kartu Multisport a další benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

METAL TRADE COMAX, a.s.
Sídliště 420
Velvary
27324
IČO: 49684442
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodně-technický/á referent/ka - obchodní referenti

Sídliště 420 420
Velvary