Obchodně-technický poradce - odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě, Praha

Obchod a cestovní ruch, Služby / Obchodně-technický poradce - odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě

Společnost TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Místo pracoviště U nákladového nádraží 3147, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně-technický poradce - odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě (U nákladového nádraží 3147, Praha)

Místo výkonu práce: Celá Česká republika
NÁPLŇ PRÁCE: obchodně technický zástupce
POŽADAVKY: zkušenost v oblasti zemědělství (ať již v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností či pocházíš ze zemědělské rodiny či oblasti). Spíše, než na letech zkušeností nám záleží na selském rozumu, prokazatelném zájmu o zemědělskou oblast. Relevantní obchodní zkušenost, nebo ti je alespoň obchod blízký. Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě (každý den strávíš v terénu, osobní automobil pro služební i osobní účely je zajištěn).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravné, příspěvek na penzijní/životní pojištění, multisport karta, referral bonus, využití mobilního telefonu i pro soukromé účely, pojištění odpovědnosti za škody. Nástupní plat 25000,- Kč + bonusy, po zkušební době 28000,- Kč + bonusy.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
U nákladového nádraží 3147
Praha
13000
IČO: 26981939
aktualizováno před více než 2 roky