Obchodně technický poradce pro fve - obchodní referenti, Ostrava

Obchod a cestovní ruch / Obchodně technický poradce pro fve - obchodní referenti

Společnost GREENCZECH ENERGY s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mitrovická 377, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně technický poradce pro fve - obchodní referenti (Mitrovická 377, Ostrava)

1. kontakt E-MAILEM:

Pro naši dynamicky se rozvíjející společnost, se sídlem v Ostravě, přijmeme nové kolegy pro posílení obchodního týmu.

Pracovní náplň:
- Vedení přidělených obchodních případů
- Samostatné plánování obchodních schůzek a svého času
- Komunikace s klienty a prezentace produktů
- Zpracování cenových nabídek
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Komunikace s členy týmu a vedením společnosti

Co nabízíme:
- Zajímavý systém hodnocení s možnosti vysokých výdělků
- Úvodní zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru
- Přátelský kolektiv
- Podpora kolegů
- Vlastní organizace pracovního dne

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Zkušenosti v obchodní činnosti
- Příjemné vystupování
- Skvělé komunikační dovednosti
- Výborná schopnost prezentace
- Dobrá znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skup. B

Nástup IHNED

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti GREENCZECH ENERGY s.r.o.

GREENCZECH ENERGY s.r.o.
Mitrovická 377
Ostrava
72400
IČO: 10716645
www.greenczech.cz
aktualizováno před 5 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obchodně technický poradce pro fve - obchodní referenti