Obchodně - technický pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Šumperk

Administrativa / Obchodně - technický pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost GENERI, s. r. o.

Místo pracoviště Uničovská 2907, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně - technický pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Uničovská 2907, Šumperk)

Náplň práce: zpracování nabídek, spolupráce na zakázkách, příprava a řízení zakázek.
Požadavky: zodpovědný přístup k práci, schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se, dobré komunikační schopnosti, technické myšlení. Znalost ruského jazyka výhodou.
Doba určitá s možností prodloužení. Nabízíme pružné rozvržení pracovní doby, pevná část od 9.00 hod. do 14.00 hod. Kontakt: telefonicky PO-PA 9:00-14:00, e-mailem.

Informace o společnosti GENERI, s. r. o.

GENERI, s. r. o.
Uničovská 2907
Šumperk
78701
IČO: 48391930
aktualizováno před více než rokem