Obchodně - techničtí zástupci - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Obchodně - techničtí zástupci - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Rozváděče Vsetín, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 2190, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně - techničtí zástupci - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Jiráskova 2190, Vsetín)

OBCHODNĚ-TECHNIČTÍ ZÁSTUPCI

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, smysl pro obchod, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ, zkušební doba 3 měsíce, smlouva na dobu neurčitou
PRACOVNÍ NÁPLŇ: nebát se oslovit klienta je výhodou, praxe na pozici obchodníka, zkušenost s prodejem, dojednáním obchodu
NABÍZÍME: práce v české stabilní firmě, odpovídající mzdové ohodnocení, pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sociální fond
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky pan Ing. Vojtěch Lukeš, tel. 571 164 500 nebo e-mail
Ov.e. 16.4.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Rozváděče Vsetín, s.r.o.

Rozváděče Vsetín, s.r.o.
Jiráskova 2190
Vsetín
75501
IČO: 24839183
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Obchodně - techničtí zástupci - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení