Obchodní asistent / asistentka - obchodní referenti, Brno

Obchod a cestovní ruch / Obchodní asistent / asistentka - obchodní referenti

Společnost Tomáš Hollmann

Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent / asistentka - obchodní referenti ( 0, Brno)

Obchodní asistent / asistentka - Bc. Tomáš Hollmann, Broker Consulting, a.s.
Místo výkonu práce: Brno, Blansko, Boskovice
Baví Vás obchod a máte ambice prosadit se v oblasti financí a realit?

Jestli se nebojíte zodpovědné práce a jednání s klienty, pak neváhejte využít tuto příležitost.
Na naše pobočky hledáme schopné kolegy na pozici: Obchodní asistent/asistentka

Co požadujeme:
" dobrou schopnost jednání s lidmi
" velkou chuť pracovat a učit se
" zodpovědnost, flexibilitu, empatii
" min. středoškolské vzdělání
" znalost práce na PC a orientace v Microsoft Office (Word, Excel)
" řidičský průkaz skupiny B
" trestní bezúhonnost
" praxe na obdobné pozici výhodou, NE PODMÍNKOU
" znalost jednoho světového jazyka výhodou, ne podmínkou

Co Vás čeká
Vaším úkolem bude rozvíjet činnost firmy Broker Consulting, a.s., to zahrnuje kontaktování a jednání s novými i stávajícími klienty, uzavírání obchodů, komunikace se státní a soukromou správou, následná administrativa.
Pokud uspějete na této pozici, máte šanci vypracovat se na pozici manažera.
Budete součástí úspěšné firmy a čeká Vás skvělé ohodnocení.

Co nabízíme:
" příjemný kolektiv, podporu vedení, na které se můžete kdykoliv obrátit
" pracovní poměr (DPP, DPČ)
" nadstandartní finanční ohodnocení
" flexibilní pracovní dobu
" tréninky a vzdělávání v oblasti obchodních a komunikačních dovedností
" kvalitní a systematické zaškolení
" možnost kariérního růstu
" pracovní zázemí v moderní kanceláři v Brně, Blansku a Boskovicích

Zaujala Vás tato práce? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu

Zaměstnanecké výhody4): Nadstandartní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba, pohodlná židle, káva zdarma.

Informace o společnosti Tomáš Hollmann

Tomáš Hollmann
0
Brno
60200
IČO: 74146777
aktualizováno před více než 2 roky