Obchodní asistent/ka - fakturanti, Třebařov

Finance, Administrativa / Obchodní asistent/ka - fakturanti

Společnost Roth Czech s.r.o.

Místo pracoviště Třebařov 160, Třebařov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent/ka - fakturanti (Třebařov 160, Třebařov)

NÁPLŇ PRÁCE: zadávání, kontrola a potvrzování objednávek, zjišťování skladových zásob, příprava expedice, fakturace, denní komunikace se zákazníky
DALŠÍ POŽADAVKY: znalost obchodní korespondece výhodou, znalost Outlook, znalost obchodní korespondece výhodou, pečlivost, odpovědnost,samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se nové věci
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu určitou na rok, po zapracování možnost převést smlouvu na dobu neurčitou, práci na HPP - 40 hodin týdně (jednosměnný provoz), práci v příjemném kolektivu, jazykové vzdělávání na pracovišti, zaměstnanecké benefity formou Flexi poukázek, příspěvek na stravování, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky KONTAKT: e-mailem, telefonicky 6-14:30 hod
Nástup možný ihned.

Informace o společnosti Roth Czech s.r.o.

Roth Czech s.r.o.
Třebařov 160
Třebařov
56933
IČO: 5193885
aktualizováno před 9 měsíci