Obchodní asistent/ka s nj - obchodní referenti, Litvínovice

Obchod a cestovní ruch / Obchodní asistent/ka s nj - obchodní referenti

Společnost SINOP CB a.s.

Místo pracoviště Pod Stromovkou 205, Litvínovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Němčina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent/ka s nj - obchodní referenti (Pod Stromovkou 205, Litvínovice)

NÁPLŇ PRÁCE: vyřizování objednávek převážně s německy mluvícími partnery, organizování dopravy.
POŽADUJEME:ŠŠ s maturitou, VŠ, pokročilá znalost NJ podmínkou, znalost AJ výhodou, praxe na obdobné pozici vítána.
NABÍZÍME: dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy ve firmě (AJ, NJ, FJ), příspěvek na obědy, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (7:00-15:00 hod.).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.
Pod Stromovkou 205
Litvínovice
37001
IČO: 26028867
www.sinop.cz
aktualizováno před asi 3 roky