Obchodní manager /managerka - obchodní referenti, Kvasiny

Obchod a cestovní ruch / Obchodní manager /managerka - obchodní referenti

Společnost PORT CZ s.r.o.

Místo pracoviště Kvasiny 130, Kvasiny
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní manager /managerka - obchodní referenti (Kvasiny 130, Kvasiny)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky.
Požadujeme:
- technické vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- znalost AJ - slovem i písmem
- odpovědnost, spolehlivost
- kreativní myšlení, schopnost týmové spolupráce.
Náplň práce:
- marketingová, nabídková činnost v ČR
- příprava obchodních smluv, realizace zakázek
- spolupráce s ostatními odděleními při technickém vyjasňování zakázek.
Nabízíme:
- 13.,14. a 15. plat, zajímavá práce
- cestování, služební automobil a telefon.

Informace o společnosti PORT CZ s.r.o.

PORT CZ s.r.o.
Kvasiny 130
Kvasiny
51702
IČO: 27477347
aktualizováno před téměř 3 roky