Obchodní manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu, Praha

Obchod a cestovní ruch, Management / Obchodní manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu

Společnost OILSEED s.r.o.

Místo pracoviště Karla Engliše 3219, Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 53 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu (Karla Engliše 3219, Praha)

MÍSTO VÝKONU : Karla Engliše č.p. 3219/4, Smíchov, 150 00 Praha 5
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Olga Speller, e-mail:
Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email

Náplň práce:

Rozvoj a rozšíření obchodníh aktivit společnosti
Naplňování obchodní strategie a případné návrhy na změny
Aktivní vyhledání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem
Péče o stávající obchodní partnery
Analýza cenotvorby produktů s konkurenčními produkty na zahraničním trhu
Logistické činnosti při nákupu
Komunikace a spolupráce s majiteli společnosti a reportování
Efektivní spolupráce s kolegy v rámci obchodního týmu
Pracovní cesty do zahraničí a EU

Požadujeme:

Obchodní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Dokonalá znalost srbštiny a maďarštiny (slovem i písmem) včetně obchodní terminologie
Znalost českého a ruského jazyka výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni je vítána
Výpis RT
Uživatelskou znalost práce na PC
Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

Zajímavou, perspektivní práci
Motivující mzdové ohodnocení
Možnost seberealizace a profesního růstu
Příjemné a klidné pracovní prostředí
Uhrada jízdného

Informace o společnosti OILSEED s.r.o.

OILSEED s.r.o.
Karla Engliše 3219
Praha
15000
IČO: 6667414
aktualizováno před více než 2 roky