Obchodní manažer junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií), Příbram

Obchod a cestovní ruch / Obchodní manažer junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost Infer s.r.o.

Místo pracoviště Obecnická 269, Příbram
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní manažer junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) (Obecnická 269, Příbram)

Pozice: obchodní manažer junior
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- vyhledávání nových zákazníků
- udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky
- zvýšení obratu
- reprezentování společnosti na jednáních
- stanovování obchodní strategie a postupů
- aktivní obchodní činnost
- zpracování cenových nabídek
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- praxi na obdobné pozici výhodou
- zkušenosti a přehled ve strojírenském průmyslu
- znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
- obchodní dovednosti
- výborné prezentační schopnosti
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- bonusy z prodeje, manažerské odměny
- podporu profesionálního týmu odborníků
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- moderní pracovní prostředí
- podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu
- mobilní telefon, notebook
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 50 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.: 722 000 857, e-mail:
První kontakt telefonicky (po - pá 8 - 16,30) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory

Informace o společnosti Infer s.r.o.

Infer s.r.o.
Obecnická 269
Příbram
26101
IČO: 4856562
aktualizováno před asi 3 roky