Obchodní referent/ka a logistici (vhodné i pro absolventy) - obchodní referenti, Žabeň

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/ka a logistici (vhodné i pro absolventy) - obchodní referenti

Společnost ABEX Substráty a.s.

Místo pracoviště Žabeň 203, Žabeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ka a logistici (vhodné i pro absolventy) - obchodní referenti (Žabeň 203, Žabeň)

A16 z:15/11/2021 (vhodné i pro absolventy) a:10/12/2021
Náplň práce:
- administrativní činnosti na obchodním oddělení zahrádkářských produktů
- práce na PC a telefonní kontakt se zákazníkem
- příjem objednávek, organizace rozvozu zboží
Pracovní doba:
- od 6:00-14:30h.
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- zkušenost práce na PC.
Nabízíme:
- nástup od 1.1.2022, první rok doba určitá, pak dle dohody.
- stravenkový paušál 75kč na den, 13. plat, 25 dní dovolená, příspěvek na penzijní pojištění, nákup produktů se slevou, 3 dny indispozičního volna.
Kontaktovat:
- e-mailem:

Informace o společnosti ABEX Substráty a.s.

ABEX Substráty a.s.
Žabeň 203
Žabeň
73925
IČO: 25273221
aktualizováno před více než 2 roky