Obchodní referent/ka - obchodní referenti, Čkyně

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/ka - obchodní referenti

Společnost Dřevostroj, a.s.

Místo pracoviště Spůle 25, Čkyně
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 33 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ka - obchodní referenti (Spůle 25, Čkyně)

Hlavní náplň práce:
• zpracovávání cenových nabídek v oblasti dřevařských technologií na dodávku
náhradních dílů, oprav pilařských linek a dodávku jednotlivých strojních zařízení
Požadujeme:
• VŠ / SŠ vzdělání strojního zaměření
• nejméně 3 roky praxe (technologa, v řízení výroby nebo obchodního referenta ve strojírenské firmě)
• velmi dobrou technickou představivost a znalost strojní technologie
• ochotu učit se novým věcem
• velmi dobré komunikativní schopnosti, samostatnost a schopnost týmové práce
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Nabízíme:
• dlouhodobý pracovní poměr
• perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující firmě
• dobrý pracovní kolektiv
• velmi dobré mzdové podmínky
• náborový příspěvek ve výši 100 000,- Kč
• firemní automobil s možností používání pro soukromé účely (po zapracování)
• možnost ubytování v podnikovém apartmánu
• zaměstnanecké benefity:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- motivační věrnostní systém
- možnost bezúročné půjčky
- firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Informace o společnosti Dřevostroj, a.s.

Dřevostroj, a.s.
Spůle 25
Čkyně
38481
IČO: 45021112
aktualizováno před 9 měsíci