Obchodní referent/ka zahraničního obchodu - divize dílenský nábytek - obchodní referenti, Opatov

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/ka zahraničního obchodu - divize dílenský nábytek - obchodní referenti

Společnost POLAK CZ s.r.o.

Místo pracoviště Opatov 348, Opatov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ka zahraničního obchodu - divize dílenský nábytek - obchodní referenti (Opatov 348, Opatov)

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování objednávek v informačním systému, admin.podpora obchodního manažera, zpracování nabídek, archivace další administrativa
POŽADAVKY: znalost NJ podmínkou, znalost AJ - výhodou,
schopnost pracovat s informacemi (vyhledávání, zpracovávání evidence)
NABÍZÍME: práce ve výrobní společnosti, která patří mezi lídry ve svém oboru v ČR, příjemné prac. prostředí a přísluš. prac. nástroje, finanč.odměny, podnikové stravování s příspěvkem, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné firemní akce
KONTAKT: telefonicky (pondělí - pátek 9-16 h) nebo e-mailem

Informace o společnosti POLAK CZ s.r.o.

POLAK CZ s.r.o.
Opatov 348
Opatov
56912
IČO: 27505880
aktualizováno před více než 2 roky