Obchodní referent/referentka - obchodní referenti, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/referentka - obchodní referenti

Společnost TECHNOTRON - METAL s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 1494, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/referentka - obchodní referenti (Příborská 1494, Frýdek-Místek)

A11 z:12/7/2022
Náplň práce:
- kalkulace nabídek jednodušších zakázkových projektů,
- čtení jednoduchých výkresů,
- komunikace se zahraničními zákazníky v anglickém nebo polském jazyce,
- péče o trvalé zákazníky (ČR i zahraniční),
- administrativní podpora vedoucímu prodejního týmu.
Požadujeme:
- vzdělání - minimálně SŠ strojní nebo stavební - maturita
- dobrá znalost anglického jazyka - denní komunikace se zahraničními zákazníky
- dobrá uživatelská znalost práce na PC, AutoCAD, MS office
- spolehlivost, přesnost, pečlivost, flexibilita, ochota, příjemné vystupování
- ochota učit se novým věcem.
Nabízíme:
- stravenky, příplatky a odměny dle kolektivní smlouvy, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti TECHNOTRON - METAL s.r.o.

TECHNOTRON - METAL s.r.o.
Příborská 1494
Frýdek-Místek
73801
IČO: 2299160
aktualizováno před téměř 2 roky