Obchodní referent/ referentka - prodavač/ka muzejního obchodu - prodavači v prodejnách, Praha

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/ referentka - prodavač/ka muzejního obchodu - prodavači v prodejnách

Společnost Národní technické muzeum

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ referentka - prodavač/ka muzejního obchodu - prodavači v prodejnách (Praha)

Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle rozpisu: úterý - neděle

Požadujeme:
" Ukončené SŠ vzdělání.
" Příjemné vystupování a prozákaznický přístup.
" Základní znalost anglického jazyka, znalost dalšího cizího jazyka výhodou.
" Předchozí praxe v maloobchodě výhodou.
" Uživatelská znalost práce na PC.
" Výpis Trestního rejstříku.

Náplň práce:
" Zajištění provozu muzejního obchodu.
" Práce s pokladními systémy. Obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
" Samostatný prodej zboží, ošetřování, aranžování v prodejně, vyřizování případných reklamací.
" Komunikace se zákazníky.
" Administrace objednávek přes e-shop Národního technického muzea. Balení zásilek.
" Inventarizace zásob.
" Spolupráce při vyhodnocování prodeje, identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
" Zajištění mimořádných prodejních akcí mimo budovu NTM.

Nabízíme:
" Pestrou a různorodou práci v atraktivním prostředí.
" Pět týdnů dovolené.
" Sick Days; příspěvek na důchodové pojištění
" Příspěvek na stravování
" Volné vstupy do muzeí a galerií.
" Platové podmínky podle ZP a nař. vlády č. 300/2019, platová tř. 8.
" Příplatek za práci o víkendech a svátcích.
" Pracovní poměr na dobu určitou. Zástup za mateřskou dovolenou.

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky do 20. 5. 2023 na adresu:

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou - emailem, popř. telefonicky. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.

Informace o společnosti Národní technické muzeum

Národní technické muzeum

Praha

IČO: 23299
aktualizováno před 12 měsíci