Obchodní reprezentant / reprezentantka - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Ostrava

Obchod a cestovní ruch / Obchodní reprezentant / reprezentantka - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Czechiapharm Group, s.r.o.

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní reprezentant / reprezentantka - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Ostrava)

1. kontakt e-mailem:
Náplň práce: prezentace a prodej farmaceut. produktů, komunikace se zam. lékáren, zákazníky a rozvíjení obch. vztahů. Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, výborné obch. jednání, ŘP sk. B a ochotu cestovat.

Zaměstnanecké výhody: mzda dle výkonu, odpovědnost za vlastní region (MS kraj) profesionální zázemí, služební auto + tablet a mobil, možnost práce na IČO. Nástup IHNED.

Informace o společnosti Czechiapharm Group, s.r.o.

Czechiapharm Group, s.r.o.

Ostrava

IČO: 29310008
www.czechiapharm.cz
aktualizováno před asi rokem