Obchodní zástupce export (německý jazyk) - obchodní zástupci, Bohumín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce export (německý jazyk) - obchodní zástupci

Společnost VIADRUS a.s.

Místo pracoviště Bezručova 300, Bohumín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce export (německý jazyk) - obchodní zástupci (Bezručova 300, Bohumín)

Pro posílení našeho obchodního teamu hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce Export, který zastřeší obchodní aktivity na území německy mluvících zemí Evropy.

Co vás čeká:
- vyhledávání nových zákazníků, rozvoj a péče o stávající zákazníky z řad prodejců a realizačních firem
- práce na projektech
- propagace výrobků Viadrus a.s. ve svěřené oblasti
- aktivní účast na výstavách, prezentacích a školeních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
- výbornou znalost německého jazyka slovem i písmem - schopnost vést obchodní jednání
- znalost druhého jazyka výhodou
- obchodního ducha, technické myšlení
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
- samostatnost, komunikativnost, loajalitu
- flexibilní přístup a kreativitu
- ochotu cestovat
- uživatelskou znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout:
- motivující mzdové ohodnocení včetně benefitů a zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
- služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
- zvýhodněné datové a hlasové tarify
- vzdělávací kurzy
- zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
- příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh

Způsob kontaktu: zaslat motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Informace o společnosti VIADRUS a.s.

VIADRUS a.s.
Bezručova 300
Bohumín
73581
IČO: 29400082
aktualizováno před více než 3 roky