Obchodní zástupce/kyně - obchodní zástupci, Znojmo

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/kyně - obchodní zástupci

Společnost PAPERA s.r.o.

Místo pracoviště Znojmo
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/kyně - obchodní zástupci (Znojmo)

NÁPLŇ PRÁCE: Správa a rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu. Plnění plánů prodeje. Prezentování společnosti a služeb, které poskytujeme.
DALŠÍ POŽADAVKY: Bydliště v regionu. Vynikající komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování.
NABÍZÍME: firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity, nástup dle dohody
KONTAKT: Pro osobní jednání je nutné zaslat životopis e-mailem, telefonicky 8-15 hod

Informace o společnosti PAPERA s.r.o.

PAPERA s.r.o.

Znojmo

IČO: 25945653
aktualizováno před více než 2 roky