Obchodní zástupce - obchodní zástupci,

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce - obchodní zástupci

Společnost PHT a.s.

Místo pracoviště PHT a.s. - pracoviště: Kraj Vysočina
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce - obchodní zástupci (PHT a.s. - pracoviště: Kraj Vysočina)

PHT a.s. je česká společnost, zaměřená na velkoobchod se sortimentem železářského profi / hobby nářadí a zboží s tradicí v oboru od roku 1996.

Pracovní náplň:
- Obchodní zástupce pro region Vysočina
- Přímá podřízenost manažerovi pro maloobchod
- Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
- Komunikace s obchodními partnery
- Poradenství pro nabízený sortiment
- Aktivní akviziční činnost
- Reporting obchodních aktivit
- Součinnost při řešení reklamací
- Zvyšování odbornosti (produktová školení)

Kvalifikační a další požadavky:
- Střední odborné vzdělání výhodou
- Prokazatelná zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
- Znalost obchodního prostředí a prodejních dovedností
- Dobrá uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
- Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat
- Výhodou přehled v sortimentu průmyslového nářadí

Nabízíme:
- Zaměstnavatele s dlouhou tradicí na trhu
- Mzda 29.000,- až 40.000,- Kč dle dosažených obchodních výsledků
- Služební automobil k soukromému použití
- Zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- Zázemí stabilní společnosti, která neustále roste

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky 8 - 17 hod.

Informace o společnosti PHT a.s.

PHT a.s.

IČO: 26056577
aktualizováno před asi 2 roky