Obchodní zástupce - obchodní zástupci, Duchcov

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce - obchodní zástupci

Společnost VITRABLOK, s.r.o.

Místo pracoviště Bílinská 782, Duchcov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 50 000 - 80 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Ruština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce - obchodní zástupci (Bílinská 782, Duchcov)

D Pracovní náplň:
komunikace se zahraničními klienty, vyhledávání nových obchodních možností, prezentace výrobků společnosti, přprava smluv a spolupráce na realizaci projektů
Požadavky:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- aktivní AJ a RJ (+ další světový jazyk výhodou)
- znalost platebních podmínek a akreditivů
- znalost programu SAP výhodou
- ochota cestovat, flexibilita
Nástup možný ihned
Zaměstnanecké benefity - služební automobil, částečně HO, zaměstnanecké benefity ( příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 130Kč/směna-plně hradí zaměstnavatel)
Hlásit se osobně PO-PÁ od 13::00 do 15:00 hod. nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem

Informace o společnosti VITRABLOK, s.r.o.

VITRABLOK, s.r.o.
Bílinská 782
Duchcov
41901
IČO: 6494315
aktualizováno před 4 měsíci