Obchodní zástupce - obchodní zástupci, Český Těšín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce - obchodní zástupci

Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 373, Český Těšín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce - obchodní zástupci (Strojnická 373, Český Těšín)

Jsme rodinná firma s více než 25 lety zkušeností v oblasti výroby a prodeje stínicí techniky.
Nabízíme široký sortiment produktů pro venkovní použití.
Zakládáme si na osobním přístupu ke klientům a kvalitě našich služeb.

Náplň práce:
" Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních klientů v Rakousku
" Prezentace produktů a služeb firmy
" Tvorba obchodních nabídek
" Péče o stávající klienty
Požadujeme:
" Plynulá znalost německého jazyka
" Komunikační a prezentační dovednosti
" Samostatnost, flexibilita a aktivní přístup k práci
" Zkušenost v oblasti obchodu výhodou
Nabízíme:
" Provize z obratu
" Stravné
" Mobilní telefon
" Notebook
" Přátelský a motivující kolektiv
" Možnost profesního růstu
" 5 týdnů dovolené
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím svůj životopis.
Těšíme se na Vaše reakce!

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti BUBÍK ROLETY s.r.o.

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373
Český Těšín
73562
IČO: 26797364
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce - obchodní zástupci

Strojnická 373 373
Český Těšín