Obchodní zástupce pro exportní prodej - obchodní zástupci, Ostrava

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce pro exportní prodej - obchodní zástupci

Společnost HOT-CHIP s.r.o.

Místo pracoviště Korejská 877, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 50 000 - 90 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce pro exportní prodej - obchodní zástupci (Korejská 877, Ostrava)

1. kontakt e-mailem. Svůj životopis zašlete na

Do naši společnosti hledáme zkušeného obchodníka (m/ž), který/á nám pomůže s naší distribuční sítí na trzích Evropy. Naše firma HOT-CHIP vznikla v roce 2019 vstupem na trh s virální HOT-CHIP Challenge. Jsme výrobcem a distributorem kvalitních potravin s chilli s celkově více než 100 produkty. Aktuálně naše společnost prodává téměř ve všech zemích Evropy. Více o našem portfoliu naleznete na www.hot-chip.cz

Zkušenost s mezinárodním obchodem přímo v našem odvětví - potraviny je výraznou výhodou. Naše společnost je velmi rychle rostoucí a měnící se a můžeme tak nabídnout aktivní prostředí mladšího kolektivu s velkou příležitostí kariérního růstu. Na pozici obchodního zástupce nyní hledáme prvního člena obchodního týmu a očekáváme rychlé rozšíření týmu o další pozice.

Pokud splňujete níže uvedené a chcete být součástí rychle rostoucí firmy, neváhejte se ozvat.

Co Vás čeká?
- Vyhledávání obchodních příležitostí.
- Oslovování a akvizice nových obchodních partnerů, primárně zahraničních.
- Práce převážně online a telefonicky.
- Udržování vztahů se stávajícími zákazníky.
- Pravidelný reporting.
- Práce s jednoduchým CRM systémem.
- Spolupráce na zdokonalení obchodních procesů a systémů.
- Kancelář v Ostravě

Požadavky:
- Perfektní angličtina.
- Dobré komunikační dovednosti. Zkušenosti s vyjednáváním.
- Samostatnost.
- Proaktivnost a průraznost.
- Umět pracovat s MS office nástroji (Excel, Word, Outlook).
- Schopnost učit se novým věcem.
- Zkušenost s obchodním zastoupením a distribucí do řetězců výhodou.

Co Nabízíme:
- Příležitost kariérního a osobního růstu
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost home office
- Možnost seberealizace a podílení se na rozvoji společnosti v oblasti obchodu.
- Nadstandardní platové ohodnocení - nástupní fixní plat + flexibilní složka dle výsledků (50 000 - 90 000 Kč)
- Firemní telefon, číslo a notebook.
- Nákup sortimentu firmy za výhodné ceny

Informace o společnosti HOT-CHIP s.r.o.

HOT-CHIP s.r.o.
Korejská 877
Ostrava

IČO: 9031669
www.hot-chip.eu
aktualizováno před 11 měsíci