Obchodní zástupce pro prodej obalového materiálu - obchodní zástupci, Lanškroun

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce pro prodej obalového materiálu - obchodní zástupci

Společnost AMMA PROGRESS s.r.o.

Místo pracoviště Lidická 107, Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce pro prodej obalového materiálu - obchodní zástupci (Lidická 107, Lanškroun)

POŽADUJEME:
- min. střední odborné vzdělání (SOU)
- samostatnost a obchodní talent
- zapálení pro věc
- pevnou vůli pro překonávání překážek
- sebeodpovědnost
- výkonnost a aktivní přístup
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- plánování a organizace práce
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
- čistý trestní rejstřík

NÁPLŇ PRÁCE:
Zodpovědný za chod a výsledky svého střediska v sekci obalový materiál - výrobky a produkty z papíru, fólie, plastů (např. kartony, proložky, pytle, sáčky, blistry, fólie, fixace).
- péče o sortiment
- péče o zákazníky (aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky)
- obchodní činnost (správa poptávek, tvorba nabídky a komunikace s ní související, správa objednávek, fakturace, atd.)
- plnění a spolutvorba obchodního plánu / obchodních cílů
- naplňování obchodní strategie
- marketing

ODMĚŇOVÁNÍ:
- fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky

NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- týden zdravotní dovolené navíc
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- využití osobního automobilu i pro soukromé účely

TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dle domluvy

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu. Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případě většího počtu silných kandidátů bude realizováno více kol pohovorů.

Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta, příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.
Více informací naleznete na www stránkách: http://www.amma.cz/informace/volna-pracovni-mista/

První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email

Informace o společnosti AMMA PROGRESS s.r.o.

AMMA PROGRESS s.r.o.
Lidická 107
Lanškroun
56301
IČO: 25967339
aktualizováno před více než rokem