Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu - obchodní zástupci, Prostějov

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu - obchodní zástupci

Společnost Mechanika, a.s.

Místo pracoviště Letecká 3753, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu - obchodní zástupci (Letecká 3753, Prostějov)

Životopisy zasílejte na email:
Požadujeme: strojní či stavební směr výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ŘP sk. B - aktivní řidič, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků v oblasti výplní otvorů - oken, dveří, fasád, spolupráce při realizaci zakázky - obchodní stránka zakázky, administrativa spojená se zakázkou
Nabízíme: služební automobil, telefon, motivační ohodnocení, podnikové stravování

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mechanika, a.s.

Mechanika, a.s.
Letecká 3753
Prostějov

IČO: 25518127
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu - obchodní zástupci