Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci, Praha

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci

Společnost PAPERA s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci (Praha)

NÁPLŇ PRÁCE: správa a rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu, plnění plánů prodeje, prezentování společnosti a služeb, které poskytujeme
POŽADAVKY: znalost regionu, vynikající komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování
NABÍZÍME: firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00-15.00 hod
Pro osobní jednání je nutné zaslat životopis e-mailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PAPERA s.r.o.

PAPERA s.r.o.

Praha

IČO: 25945653
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci

Praha