Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty - obchodní zástupci, Široký Důl

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty - obchodní zástupci

Společnost Flídr plast s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 000 - 37 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty - obchodní zástupci (Široký Důl 200, Široký Důl)

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: je představitelem zákazníka pro díly z termoplastů, zajišťuje péči o zákazníka, zajišťuje komunikaci se zákazníky a zpracovává kompletní nabídky a další dokumenty související s nabídkami, aktivně vyhledává nové obchodních příležitostí i mimo pracoviště - služební cesty
POŽADAVKY: časová flexibilita
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Flídr plast s.r.o.

Flídr plast s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 25293931
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce/zástupkyně - plasty - obchodní zástupci

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Široký Důl 200 200
Široký Důl