Obchodní zástupce/zástupkyně - poradce - řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb, Hranice

Finance, Management / Obchodní zástupce/zástupkyně - poradce - řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb

Společnost MyWeb, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 2188, Hranice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 75 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/zástupkyně - poradce - řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb (Jiráskova 2188, Hranice)

Náplň práce:
komunikace s klienty, aktivní obchodní činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získané klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti

Požadavky:
komunikativnost a cílevědomost; flexibilita a má zájem o vzděláván. trestní rejstřík bez záznamu; řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru - výhodou (nikoli podmínkou)

Nabízíme:
náborový příspěvek, reprezentativní kancelář, firemní benefity - telefon, notebook, mobilní tiskárnu, osobní automobil

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Jiří Matějíčný:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:

Informace o společnosti MyWeb, s.r.o.

MyWeb, s.r.o.
Jiráskova 2188
Hranice
75301
IČO: 10718150
aktualizováno před téměř 2 roky