Obchodní zástupce / zástupkyně pro exportní prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Kostelec nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Obchodní zástupce / zástupkyně pro exportní prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost ROJEK a.s.

Místo pracoviště U Kapličky 1055, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce / zástupkyně pro exportní prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (U Kapličky 1055, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
- řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- prodej dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky do zahraničí.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

Informace o společnosti ROJEK a.s.

ROJEK a.s.
U Kapličky 1055
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 25266411
aktualizováno před 16 dny