Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora) - obchodní zástupci, Opočno

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora) - obchodní zástupci

Společnost BOHEMILK, a.s.

Místo pracoviště Podzámčí 385, Opočno
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora) - obchodní zástupci (Podzámčí 385, Opočno)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadavky:
- požadujeme min. SŠ s maturitou
- platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
- obchodní duch, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, komunikativnost
- uživatelská znalost PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet).
Náplň práce:
- aktivně vyhledává prodejní místa (VO, koncové prodejce, řetězce)
- tvoří a udržuje evidenci zmrzlinových míst
- aktivně se podílí na tvorbě a realizaci firemní obchodně-marketingové a reklamní strategie
- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací
- předkládání návrhů na zlepšení obchodně-marketingové činnosti a prodeje
- vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo
- zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- motivační odměny, 2 dny Sick days, 25 dní dovolené
- příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BOHEMILK, a.s.

BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385
Opočno
51773
IČO: 26470535
aktualizováno před 28 dny

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora) - obchodní zástupci