Obchodní zástupci, Rohatec

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupci

Společnost ŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú.

Místo pracoviště Budovatelská 872, Rohatec
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupci (Budovatelská 872, Rohatec)

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme obchodního zástupce.
Náplň práce: obchodní jednání s potencionálními i stávajícími zákazníky, příprava cenových nabídek a kalkulací a administrativa s tím spojená.
Požadavky: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ochota cestovat, výborné komunikační schopnosti, pozitivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík.
Co nabízíme: pracovní smlouva s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, služební telefon, notebook, systém odměn.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt. Tel. 702 007 073 Po-Pá od 8:00 do 13.00 hod, mail:

Informace o společnosti ŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú.

ŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú.
Budovatelská 872
Rohatec
69601
IČO: 7701845
aktualizováno před téměř 2 roky