Obchodní zástupci pro zahraniční trh s nj (m+ž) - obchodní zástupci, Litvínov

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupci pro zahraniční trh s nj (m+ž) - obchodní zástupci

Společnost dopharma s.r.o.

Místo pracoviště Rooseveltova 2148, Litvínov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 50 000 - 55 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupci pro zahraniční trh s nj (m+ž) - obchodní zástupci (Rooseveltova 2148, Litvínov)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)
Mzda: 50.000-55.000,-Kč
Náplň práce:
- Aktivní akvizice nových obchodních příležitostí v oblasti strojírenského průmyslu: výroba a kompletaci nerezových potrubních systémů, svařování a montáže ve farmaceutickém, potravinářském, aj. průmyslu;
- Zaměření především na německý trh;
- Kombinace práce v kanceláři (rešerše trhu, oslovování zákazníků, sjednávání schůzek a prezentací, tvorba cenových nabídek) a výjezdy do zahraničí na osobní jednání se zákazníky (prezentace společnosti, obchodní jednání);
Požadujeme:
- Znalost německého jazyka podmínkou, znalost anglického jazyka výhodou;
- Zvládání stresové komunikace, aktivní komunikace vně i uvnitř firmy, praxe na počítači a s informačním systémem, flexibilita, spolehlivost, reprezentativní vystupování
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody: Kancelář, telefon, notebook, vozidlo

HLÁSIT SE: Dobrečevič Michal, e-mail: - zaslat životopis, (osobně pouze po mailové domluvě)

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti dopharma s.r.o.

dopharma s.r.o.
Rooseveltova 2148
Litvínov

IČO: 28718135
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupci pro zahraniční trh s nj (m+ž) - obchodní zástupci