Obchodník/ce - obchodní zástupci, Rohatec

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodník/ce - obchodní zástupci

Společnost FORLIT, a.s.

Místo pracoviště Tovární 463, Rohatec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník/ce - obchodní zástupci (Tovární 463, Rohatec)

Nabízíme:
- Perspektivní pracovní pozici pro společnost s významným postavením na trhu, kvalitním a perspektivním produktem a stabilním odbytem.
- Stanete se součástí zkušeného týmu s možností kariérního růstu.
- Budete součástí přechodu ekonomiky s recyklovaným a udržitelným papírovým obalem.
- Práci s ekologicky a udržitelně vnímaným produktem. Notebook, mobil, stravné.
Náplň práce:
- Vyhledávání obchodních příležitostí a průzkum trhu.
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky.
- Naplňování obchodní strategie společnosti.
- Komunikace se stávajícími klienty, pochopení jejich potřeb a hledání nových řešení v oblasti papírových balících materiálů.
- Příprava cenových nabídek a práce s podnikovým IS Helios.
- Správa a kontrola obchodních případů.
- Spolupráce s oddelením vývoje a výrobním oddělením.
- Sledování trendů v oblasti balení.
- Report obchodních aktivnit.
- Účast na tvorbě obchodní strategie.
- Obchodní schůzky se zákazníky.
Požadavky:
- Praxe v oblasti balících materiálů VÝHODOU.
- Zkušenosti na pozici obchodního zástupce.
- Komunikativnost, prozákaznický přístup, reprezentativní vystupování.
- Obchodní myšlení, orientace na trh a výsledek.
- Schopnost učit se nové věci a pracovat v týmu.
- Přesvědčivost, samostatnost, dobrá organizace pracovních úkolů.
- Pokročilá znalost MS OFFICE /Excel/.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Znalost obchodní angličtiny na komunikativní úrovni, německý jazky výhodou. Kontakt na mail.

Informace o společnosti FORLIT, a.s.

FORLIT, a.s.
Tovární 463
Rohatec
69601
IČO: 25112058
aktualizováno před asi rokem