Obchodní zástupce (m/ž) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Ústí nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Obchodní zástupce (m/ž) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost UO TEX, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolská 5, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce (m/ž) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (Sokolská 5, Ústí nad Orlicí)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- prodej asfaltových pásů, minerální vaty, geotextilií
- komunikace se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových obchodních partnerů
- tvorba obchodních nabídek a obchodní reporting
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- komunikační dovednosti
- výpis z rejstříku trestů
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- praxe v oboru výhodou
Vhodné i pro absolventy.
NABÍZÍME:
- k dispozici notebook, mobilní telefon a služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní a penzijní pojištění
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti UO TEX, s.r.o.

UO TEX, s.r.o.
Sokolská 5
Ústí nad Orlicí
56204
IČO: 62062441
aktualizováno před 4 měsíci