Obchodník - obchodní zástupci, Ostrava

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodník - obchodní zástupci

Společnost VELA CZECH, s.r.o.

Místo pracoviště Svatoplukova 2771, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník - obchodní zástupci (Svatoplukova 2771, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:
Požadujeme: min. SŠ ukončená maturitou, komunikativní dovednosti, výborná znalost MS Office
- anglický jazyk slovem i písmem na komunikační úrovni, řidičský průkaz sk. B (služební jízdy), aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů

Náplň práce:
- komunikace s klienty
- vyhledávání nových klientů
- návštěvy klientů ve svěřeném regionu
- zpracovávání cenových nabídek
- práce s interním informačním systémem

Nabízíme:
- bonusový systém odměňování podle výkonu
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.)
- jistota výplatního termínu
- zaškolení
- nástup dohodou

Benefity:
- po půl roce sick days
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- služební vůz a telefon

Společnost VELA CZECH, s.r.o. s tradicí od roku 1991 se zabývá vývojem a prodejem reklamních předmětů již více než 30let. Obchodujeme zejména v České republice a dodavatelé jsou z Evropy i z Asie. Disponujeme vlastním špičkovým technologickým vybavením potisku a know-how. Naše motto: "Dárky s lidským rozměrem". Více na www.vela.cz.

Informace o společnosti VELA CZECH, s.r.o.

VELA CZECH, s.r.o.
Svatoplukova 2771
Ostrava
70300
IČO: 26819643
www.vela.cz
aktualizováno před více než rokem