Obchodník/obchodnice - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Plzeň

Obchod a cestovní ruch / Obchodník/obchodnice - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost NT Magnetics s.r.o.

Místo pracoviště Chebská 502, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník/obchodnice - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (Chebská 502, Plzeň)

Kam poslat: Vondrovicová Lenka, tel.: 723 970 438, e-mail:

Požadavky:
" angličtina - na komunikativní úrovni
" řidičský průkaz-skupina B
" 2 roky praxe na obdobné pozici
Náplň práce:
" vyhledávání nových zákazníků
" vyhledávání nových trhů a oblastí uplatnění
" samostatné vyjednávání se zákazníkem
" sestavování cenových kalkulací
" prezentace a propagace výrobků
" účast na marketingových akcích
" vedení evidence zákazníků a potencionálních klientů
" vedení obchodních reportů a statistik
Nabízíme:
" stabilní zázemí mezinárodní společnosti
" profesní růst, další vzdělávání
" příjemné pracovní prostředí
" pružná pracovní doba
" možnost měsíčních a ročních odměn
" stravenkový paušál

Informace o společnosti NT Magnetics s.r.o.

NT Magnetics s.r.o.
Chebská 502
Plzeň
32200
IČO: 26350424
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Obchodník/obchodnice - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)