Obchodník senior - obchodní zástupci, Blansko

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodník senior - obchodní zástupci

Společnost NOVATISK, akciová společnost

Místo pracoviště Pražská 1602, Blansko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník senior - obchodní zástupci (Pražská 1602, Blansko)

OBCHODNÍK SENIOR
Jsi zkušený obchodník/obchodnice v oblasti polygrafie a hledáš novou pracovní příležitost? Jsme česká polygrafická společnost, která rozšiřuje svůj tým obchodníků a potřebuje schopného partnera pro vyhledávání a získávání nových obchodních případů.

Vaším úkolem bude
•Akvizice nových zákazníků
•Komunikace se zákazníky
•Tvorba cenových nabídek
•Prezentace nabízených služeb
•Dohled nad realizací obchodních případů
Očekáváme
•Obchodní praxi se zaměřením na polygrafii min. 3 roky
•Proaktivní přístup a reprezentativní vystupování
•Schopnost samostatné práce a současně schopnost efektivní spolupráce v rámci obchodního oddělení
•Uživatelskou znalost práce na PC (IS Cicero-výhodou)
•Komunikativní znalost AJ (výhoda, ne podmínka)
•Řidičský průkaz sk. B
•Trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám
•Stabilní práci pro menší českou firmu
•Pružnou pracovní dobu
•Prostor pro seberealizaci
•Nadstandardní finanční ohodnocení (provize z realizovaných obchodních případů)
•Komplexní zaškolení na firemní produkty a obchodní systém
•Další benefity (notebook, telefon, stravování)
•Nástup ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis na email: Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o společnosti NOVATISK, akciová společnost

NOVATISK, akciová společnost
Pražská 1602
Blansko
67801
IČO: 27755291
aktualizováno před více než 2 roky