Oblastní ekonomové - řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb), Nedašov

Finance, Management / Oblastní ekonomové - řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Společnost NADĚJE

Místo pracoviště Nedašov 161, Nedašov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Oblastní ekonomové - řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) (Nedašov 161, Nedašov)

PRACOVNÍ NÁPLŇ
sestavování rozpočtů, tvorba žádostí o dotace, dohled nad hospodařením oblasti, podíl na strategických rozhodnutích,
sledování a dodržování dotačních podmínek, vyúčtování dotací,
vedení účetnictví (fakturace, banka, pokladna, interní doklady),
spolupráce s ekonomickou ředitelkou NADĚJE (plnění úkolů).

POŽADUJEME
VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru (praxe v oboru a zkušenost s řízením malého týmu je výhodou),
v případě SŠ vzdělání je praxe v účetnictví podmínkou,
zkušenost se sestavováním rozpočtů, znalost podvojného účetnictví,
schopnost analytického a systémového myšlení,
samostatnost, zodpovědnost, smysl pro týmovou spolupráci,
uživatelskou znalost práce na PC na velmi dobré úrovni (především Excel, Word, zkušenost s účetními programy Abra je výhodou),
odolnost vůči stresu,
ztotožnění s posláním NADĚJE,
trestní bezúhonnost.

NABÍZÍME
zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990,
zaměstnání na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou,
práci v příjemném prostředí a menším kolektivu,
místo výkonu zaměstnání: Nedašov,
mzda od 45 000 do 50 000 Kč hrubého měsíčně v závislosti na zkušenostech a délce praxe;
benefity:

5 týdnů řádné dovolené,
stravování na pracovišti s příspěvkem na stravování,
podpora vzdělávání i osobnostního růstu.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE A KONTAKT
Nástup do pracovního poměru 1. 1. 2024.

Písemnou nabídku s krátkým motivačním dopisem a strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu nejpozději do 30. 9. 2023.

Informace o společnosti NADĚJE

NADĚJE
Nedašov 161
Nedašov
76332
IČO: 570931
aktualizováno před 9 měsíci