Oblastní manažer pro prahu a středočeský kraj - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností, Praha

Management / Oblastní manažer pro prahu a středočeský kraj - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště K Vltavě 21, Praha
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Oblastní manažer pro prahu a středočeský kraj - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností (K Vltavě 21, Praha)

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, čistý RT
- časovou flexibilitu
odolnost vůči stresu
věk nad 18 let
- skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
rozhodnost, odpovědnost a samostatnost
- praxe v security, certifikát strážného, pokud nemáte zajistíme
Náplň práce:
- odpovědnost za svěřenou oblast, jedná se o stabilní objekty - Obchodní řetězce
řízení a kontrola podřízených
komunikace s klientem
komunikace a reporting vedení společnosti

Nabízíme :
flexibilní pracovní doba
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
práci v silné a stabilní společnosti
odměny a bonusy za plnění cílů
odpovídající platové ohodnocení
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního
poměru, možnost práce i na DPP, nástup ihned

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 722 364 328 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na mail:

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
K Vltavě 21
Praha
14300
IČO: 6227155
aktualizováno před více než 2 roky