Oblastní manažer pro středočeský, plzeňský a karlovarský kraj - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur,

Obrana a ochrana / Oblastní manažer pro středočeský, plzeňský a karlovarský kraj - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost Protektia s.r.o.

Místo pracoviště Protektia s.r.o. - Plzeňský kraj
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Oblastní manažer pro středočeský, plzeňský a karlovarský kraj - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Protektia s.r.o. - Plzeňský kraj)

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 721 954 166 Svatava Šašková, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail:
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, čistý výpis z RT
věk nad 18 let
odolnost vůči stresu, odpovědnost a samostatnost
časovou flexibilitu a organizační schopnosti
profesní kvalifikace, praxe v security výhodou
Náplň práce:
odpovědnost za svěřenou oblast
řízení a kontrola podřízených
komunikace s klientem
komunikace a reporting vedení společnosti
Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
flexibilní pracovní dobu
odměny a bonusy za plnění cílů
odpovídající platové ohodnocení
nástup možný IHNED, nebo dle dohody

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.

IČO: 46965076
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Oblastní manažer pro středočeský, plzeňský a karlovarský kraj - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur