Oblastní manažer - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Olomouc

Výroba a provoz / Oblastní manažer - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost AHA Plus s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Oblastní manažer - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Olomouc)

Požadujeme:
čistý RT, časovou flexibilitu
odolnost vůči stresu
věk nad 18 let
skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
rozhodnost, odpovědnost a samostatnost
praxe v security výhodou, certifikát strážného, pokud nemáte zajistíme

Náplň práce:
zajištění ostrahy prodejny
školení zaměstnanců
plánování směn
odpovědnost za svěřenou oblast v Olomouckém kraji, jedná se o obchodní řetězec Lidl
řízení a kontrola podřízených
komunikace s klientem
komunikace a reporting vedení společnosti

Nabízíme:
flexibilní pracovní doba
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
práci v silné a stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru,
možnost práce i na DPP, nástup ihned

Pro informaci ohledně pracovního místa volat POUZE na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.

Olomouc

IČO: 6227155
aktualizováno před asi 2 roky