Obráběč/ka kovů - seřizovač a obsluha - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Přerov

Výroba a provoz / Obráběč/ka kovů - seřizovač a obsluha - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Meopta - optika, s.r.o.

Místo pracoviště Kabelíkova 2682, Přerov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč/ka kovů - seřizovač a obsluha - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Kabelíkova 2682, Přerov)

Náplň práce:
obsluha a seřizování CNC frézy, soustruhu nebo brusky dle technické dokumentace, měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly

Požadavky:
manuální zručnost, vizuální rozpoznávání dat, výhodou SOU technického směru

Nabízíme:
odměny, bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a kafeterii, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoby paní Lucia Valentová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- osobně na adrese místa výkonu práce/recepce: dne 6.5.2021 od 10,30 do 11,30hod. nebo dne 20.5.2021 od 10,30 do 11,30hod.

Místo výkonu práce: Meopta - optika, s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, 750 02 Přerov 2

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Meopta - optika, s.r.o.

Meopta - optika, s.r.o.
Kabelíkova 2682
Přerov
75002
IČO: 47677023
aktualizováno před téměř 3 roky