Obraběč kovů -frézař - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Řehlovice

Výroba a provoz / Obraběč kovů -frézař - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost ELTODO a.s.

Místo pracoviště Hliňany 18, Řehlovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obraběč kovů -frézař - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Hliňany 18, Řehlovice)

Místo výkonu práce: Hliňany č.p. 18, Řehlovice.
Požadavky:
Znalost seřizování a ovládání CNC řízených strojů - přednostně frézky
Znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů
Orientaci ve výkresové dokumentaci

Náplň práce:
Čtení technických výkresů
Seřízení a nastavení obráběcích strojů
Kontrola nástrojů a nastavení strojů
Výroba součástí z kovových materiálů podle výkresové dokumentace
Odzkoušení vyrobených kusů, kontrola kvality a rozměrová kontrola vlastní

Nabízíme: Stravenky, týden dovolené navíc
Kontakt: telefonicky.

Informace o společnosti ELTODO a.s.

ELTODO a.s.
Hliňany 18
Řehlovice
40002
IČO: 45274517
aktualizováno před více než 2 roky