Obráběči kovů - karuseláři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz / Obráběči kovů - karuseláři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost ESPO, s.r.o.

Místo pracoviště Bezručova 2902, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběči kovů - karuseláři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Bezručova 2902, Rožnov pod Radhoštěm)

Požadavky: ukončené odborné vzdělání v technicky zaměřeném učebním oboru (obráběč kovů), čtení a použití technických podkladů. Praxe výhodou.
Náplň práce: výroba kusových dílů na CNC karuselu, dohled na běžnou provozní údržbu stroje

Zaměstnanecké výhody: jistota práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned/dohodou; pro dojíždějící příspěvek na dopravu, stravenskový paušál. Mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-18 h.) popř. emailem.

Informace o společnosti ESPO, s.r.o.

ESPO, s.r.o.
Bezručova 2902
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 61246085
aktualizováno před více než 2 roky