Obráběč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Brno

Výroba a provoz / Obráběč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost DI industrial spol. s r.o.

Místo pracoviště Purkyňova 3050, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Purkyňova 3050, Brno)

Společnost DI industrial, spol. s r.o., zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby dílců, montážních podsestav elektronových mikroskopů, vakuových systémů i fyzikálních a laboratorních zařízení posiluje svou výrobní a technologickou základnu a hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici
SOUSTRUŽNÍK - konvenční stroje

Náplň práce:
" Výroba součástí dle technických výkresů a technologických postupů
" Příprava výrobního procesu - příprava a seřízení stroje, výběr nástrojů, kontrola prvního kusu
" Obsluha menšího konvenčního soustruhu, provádění údržby a úklidu pracoviště
" Průběžné měření se základními měřidly - posuvné měřítko, mikrometr
" Spolupráce s oddělením technologie a kvality

Požadavky:
" SOU technického směru (obráběč kovů, nástrojář apod.) výhodou
" Praxe na obdobné pozici výhodou
" Motivované uchazeče
" Technické myšlení a manuální zručnost
" Orientace ve výkresové dokumentaci
" Znalost práce s měřidly

Nabízíme:
" Práce v malém přátelském kolektivu
" Práce 10 minut od centra - Královo pole, Purkyňova
" Odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za produktivitu
" Stravovací paušál ve výši 50Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení, 4 dny volna navíc/ Flexi pasy, akce pro zaměstnance
" Práce na jednosměnný provoz
" Smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Pravidelné akce pro zaměstnance
" Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Datum nástupu: od 1.10.2021 nebo dle dohody
Stravovací paušál ve výši 50 Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení, 4 dny volna navíc, flexi pasy, akce pro zaměstnance

Informace o společnosti DI industrial spol. s r.o.

DI industrial spol. s r.o.
Purkyňova 3050
Brno
61200
IČO: 60710268
aktualizováno před více než 2 roky