Obráběč kovů - soustruh/nebo frézka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Lomnice nad Popelkou

Výroba a provoz / Obráběč kovů - soustruh/nebo frézka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost ATIP, spol. s r.o.

Místo pracoviště Poděbradova 1540, Lomnice nad Popelkou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč kovů - soustruh/nebo frézka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Poděbradova 1540, Lomnice nad Popelkou)

Náplň práce:
obrábění kovů na klasickém soustruhu/ frézce
stanovení technologických postupů dle výkresové dokumentace
kusová nebo maloseriová výroba dílů

Požadujeme:
SOU s výučním listem
praxi v oboru
znalost práce na obráběcích strojích
znalost čtení strojírenských výkresů a znalost měření
schopnost samostatné práce
technické myšlení

Nabízíme :
perspektivní práci na plný úvazek
odpovídající platové ohodnocení

Nabídky s životopisem zasílejte prosím na e-mail

Informace o společnosti ATIP, spol. s r.o.

ATIP, spol. s r.o.
Poděbradova 1540
Lomnice nad Popelkou
51251
IČO: 49901001
aktualizováno před asi 2 roky