Obráběč soustruh a frézka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Neratovice

Výroba a provoz / Obráběč soustruh a frézka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost K-PROTOS, a.s.

Místo pracoviště Práce 657, Neratovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč soustruh a frézka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Práce 657, Neratovice)

Náplň práce: realizace obráběčských prací: soustruhy a frézky
Požadavky: střední odborné učiliště s výučním listem v oboru, praxe výhodou
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnání, měsíční bonus až 10% mzdy, prémie a příplatky, profesní rozvoj v oboru (školení, kurzy), 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu pojištění, příspěvek 50% na stravování v areálu spol., jednosměnný provoz, dobrý kolektiv, parkoviště a zastávka MHD před areálem
prémie, příplatky, možnost přivýdělku na práci přesčas, profesní rozvoj, 5 týdnů dovolené, příspěvek k důchodovému pojištění, příspěvek na stravování, možnost stravování v areálu

Kontakt: telefonicky 7:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem

Informace o společnosti K-PROTOS, a.s.

K-PROTOS, a.s.
Práce 657
Neratovice
27711
IČO: 25617214
aktualizováno před asi 2 roky