Obráběči kovů - soustružníci - strojírenští kovodělníci, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Obráběči kovů - soustružníci - strojírenští kovodělníci

Společnost D A S   spol. s r. o.

Místo pracoviště Nádražní 2293, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběči kovů - soustružníci - strojírenští kovodělníci (Nádražní 2293, Frýdek-Místek)

A16 z:25/3/2022 a:6/2/2024
Požadujeme:
- vyučení obráběč kovů.
Náplň práce:
- práce na horizontální frézce WH10.
Nabízíme:
- stravování, prémie, dovolená navíc, životní pojištění.
Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti D A S   spol. s r. o.

D A S   spol. s r. o.
Nádražní 2293
Frýdek-Místek
73801
IČO: 42868696
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obráběči kovů - soustružníci - strojírenští kovodělníci

Nádražní 2293 2293