*obsluha automatického třídícího stolu gut na plastový odpad - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Klenovice na Hané

Výroba a provoz / *obsluha automatického třídícího stolu gut na plastový odpad - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost Robert Javůrek

Místo pracoviště Klenovice na Hané 292, Klenovice na Hané
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 160 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *obsluha automatického třídícího stolu gut na plastový odpad - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Klenovice na Hané 292, Klenovice na Hané)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kovaříková, tel.: 777 031 171 ( volat Po-Pá 8:00-14:30 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Klenovice na Hané 292.
Požadujeme: fyzická zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, praxe min. 1 rok na automatickém zařízení GUT, znalost anglického jazyka (z důvodu obsluhy třídícího zařízení - cizojazyčné pokyny na stroji).
Náplň práce: obsluha automatického třídícího stolu včetně jeho ovládání.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti.

Informace o společnosti Robert Javůrek

Robert Javůrek
Klenovice na Hané 292
Klenovice na Hané
79823
IČO: 65163656
aktualizováno před více než 2 roky