Obsluha balících strojů - náborový příspěvek 20.000 kč - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Kamenec u Poličky

Výroba a provoz / Obsluha balících strojů - náborový příspěvek 20.000 kč - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Společnost MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Místo pracoviště Kamenec u Poličky 300, Kamenec u Poličky
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha balících strojů - náborový příspěvek 20.000 kč - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (Kamenec u Poličky 300, Kamenec u Poličky)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha balícího a etiketovacího stroje, nastavování změn formátů balení
POŽADAVKY: zdravotní (potravinářský) průkaz, manuální zručnost, dobrá fyzická kondice (častá namáhavá práce), spolehlivost a loajalita
NABÍZÍME: mimořádná roční odměna, docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu,
poukazy na nákup v prodejnách COOP formou mimořádné roční odměny. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
KONTAKT: osobně v sídle firmy, e-mailem, telefonicky kdykoliv

Informace o společnosti MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky 300
Kamenec u Poličky
57201
IČO: 25945491
aktualizováno před 11 měsíci